Skład Komisji Oświaty, Kultury Sportu i Turystyki


  1. Halina Maria Bociek - przewodnicząca komisji
  2. Robert Mieczysław Wiśniewski - zastępca przewodniczącej komisji
  3. Wojciech Robert Kruszczyński - członek komisji
  4. Patryk Stanisław Mikołajewski - członek komisji
  5. Andrzej Podolski - członek komisji
  6. Justyna Rakowska - członek komisji
  7. Ewa Janina Semrau - członek komisji
  8. Katarzyna Karwat - członek komisji od dnia 30.08.2017 r. (Uchwała Nr L/428/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 30 sierpnia 2017r.)

Andrzej Kazimierz Kozański – wykreślony ze składu osobowego komisji Uchwałą Nr XLIV/360/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 26 kwietnia 2017 r.



metryczka


Wytworzył: Adela Rojek (19 grudnia 2014)
Opublikował: Krzysztof Wiaterski (13 stycznia 2015, 11:49:38)
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Koronowie

Ostatnia zmiana: Monika Lewandowska (31 sierpnia 2017, 08:17:02)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2858