Skład Rady Miejskiej w Koronowie - kadencja 2014-2018

Zdjęcie Przewodniczący Rady Miejskiej w Koronowie
Włodzimierz Domek
wybrany w Okręgu wyborczym Nr 3

Kompetencje Przewodniczącego Rady:

  1. Przewodniczący Rady organizuje pracę Rady i prowadzi jej obrady.
  2. Przewodniczący Rady w szczególności:
    1. zwołuje sesje Rady,
    2. przewodniczy obradom,
    3. czuwa nad zabezpieczeniem ładu i porządku obrad sesji,
    4. kieruje obsługą kancelaryjną posiedzeń Rady,
    5. zarządza i przeprowadza głosowanie nad projektami uchwał,
    6. podpisuje uchwały Rady,
    7. czuwa nad zapewnieniem warunków niezbędnych do wykonywania przez radnych ich mandatu.
  3. Przewodniczący jest upoważniony do reprezentowania Rady na zewnątrz
Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej w Koronowie

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w Urzędzie Miejskim w Koronowie przy ul. Farnej 24, pokój nr 23 we wtorki w godzinach: od 9:00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.


ZdjęcieWiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Koronowie
Wojciech Orliński

wybrany w
Okręgu wyborczym Nr 11

Zasiada w Komisjach:

  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji



ZdjęcieHalina Maria Bociek
 wybrana w Okręgu wyborczym Nr 13

Zasiada w Komisjach:
  • Zdrowia. Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - zastępca przewodniczącego komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki -  przewodnicząca komisji





ZdjęcieDanuta Elżbieta Czarnotta

 wybrana w Okręgu wyborczym Nr 2

Zasiada w Komisjach:
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - przewodnicząca komisji
  • Rewizyjna - członek komisji




ZdjęcieTomasz Gordon

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 16

Zasiada w Komisjach:
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - przewodniczący komisji
  • Rewizyjna - członek komisji






ZdjęcieKrzysztof Bartłomiej Holka

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 15

Zasiada w Komisjach:  

  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji



ZdjęcieKatarzyna Karwat
wybrana w Okręgu wyborczym Nr 10

  • Zasiada w Komisjach:
    • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji
    • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji





ZdjęcieWojciech  Robert Kruszczyński

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 1

Zasiada w Komisjach:
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej- zastępca przewodniczącego komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji




ZdjęcieMarian Bogusław Kuropatwiński

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 9

Zasiada w Komisjach:
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji




ZdjęcieWaldemar Małaczyński

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 19

Zasiada w Komisjach:

  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji



Patryk Stanisław Mikołajewski

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 5

Zasiada w Komisjach:
  • Rewizyjna - zastępca przewodniczącego komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji

ZdjęcieAndrzej Podolski

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 6

Zasiada w Komisjach:
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji




ZdjęcieOlech Stanisław Raddatz

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 21

Zasiada w Komisjach:
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - przewodniczący komisji
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji




ZdjęcieJustyna Rakowska

wybrana w Okręgu wyborczym Nr 20

Zasiada w Komisjach:
        • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
        • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji








ZdjęcieEwa Janina Semrau
wybrana w Okręgu wyborczym Nr 17

Zasiada w Komisjach:
  • Rewizyjna - przewodnicząca komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji





ZdjęcieWaldemar Ireneusz Sienkiewicz

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 18

Zasiada w Komisjach:
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji





ZdjęcieBarbara Maria Stańczak

wybrana w Okręgu wyborczym Nr 14

Zasiada w Komisjach:
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - zastępca przewodniczącego komisji
  • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji




ZdjęcieMaciej Szlagowski

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 7

Zasiada w Komisjach:
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji



Ewa Jadwiga Szymańska

wybrana w Okręgu wyborczym Nr 12

Zasiada w Komisjach:
  • Rewizyjna - sekretarz komisji
  • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji

ZdjęcieRobert Mieczysław Wiśniewski

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 8

Zasiada w Komisjach:
  • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji
  • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - członek komisji - zastępca przewodniczącej komisji



ZdjęcieAndrzej Kazimierz Kozański
wybrany w Okręgu wyborczym Nr 10

  • Postanowieniem Nr 906/17 z dnia 27.03.2017 r. Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Rady Miejskiej w Koronowie, wskutek śmierci
  • Zasiadał w Komisjach:
    • Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki - przewodniczący komisji
    • Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska - członek komisji


ZdjęcieWiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Koronowie
Roman Michał Gut

wybrany w Okręgu wyborczym Nr 4

  • Postanowieniem Nr 977/17 z dnia 03 lipca 2017 r. Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Rady Miejskiej w Koronowie, wskutek śmierci
  • Zasiadał w Komisjach:
    • Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - członek komisji
    • Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - członek komisji 

 


Wytworzył: Adela Rojek (19 grudnia 2014)
Opublikował: Krzysztof Wiaterski (19 grudnia 2014, 11:15:06)
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Koronowie

Ostatnia zmiana: Mariusz Frelke (6 września 2017, 12:27:49)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 5886

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij