Sołectwa (2024-2029)

Sołectwa (2024-2029)

Gogolin (2024-2029)

Sołtys Rafał HoldCzłonkowie Rady Sołeckiej 1. Mariusz Więckowski2. Daria Błażejewska3. Barbara Bąbka 4. Zbigniew Stasiak5. Piotr Ostrowski 6. Wiesław OślizłoDokumenty do pobrania: [...]

Wtelno (2024-2029)

Sołtys Krzysztof HolkaCzłonkowie Rady Sołeckiej 1. Tadeusz Mikołajczak2. Jarosław Mucha3. Michał Wojnar4. Grzegorz Karbowiak 5. Dariusz Walo6. Kamil WaloDokumenty do pobrania: [...]

Mąkowarsko (2024-2029)

Sołtys Olech RaddatzCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Marta Muzioł2. Jarosław Radgowski 3. Jerzy Szumiński4. Janusz Kociński 5. Robert Cyckowski 6. Sławomir Łobodziński7. Olech RaddatzDokumenty do pobrania: [...]

Lucim (2024-2029)

SołtysBeata Radzio-BadzińskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Grzegorz Winowiecki2. Wiesława Latos 3. Sylwester Polasik4. Czesław Topoliński5. Wojciech Nowicki6. Maciej Ligman7. Beata Radzio-BadzińskaDokumenty do pobrania: [...]

Dziedzinek (2024-2029)

SołtysJan ZamoraCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Wioletta Dudek2. Dariusz Losik3. Piotr Kaczyński4. Kalina Kozłowska-Losik5. Nicole Hoppe 6. Magdalena Krasulak6. Jan ZamoraDokumenty do pobrania: [...]

Buszkowo (2024-2029)

SołtysMagdalena PytlikCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Anna Smolińska 2. Magdalena Glazik 3. Kamil Bączkowski 4. Katarzyna Sądej 5. Elżbieta Wawrzyniak 6. Józef Eckert 7. Magdalena PytlikDokumenty do pobrania: [...]

Osiek (2024-2029)

SołtysAleksandra PółgęsekCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Małgorzata Stachowicz2. Dorota Zboralska3. Marian Domek 4. Krzysztof Wojciechowski5. Aleksandra PółgęsekDokumenty do pobrania: [...]

Krąpiewo (2024-2029)

SołtysBarbara Stańczak Przewodniczący Rady Sołeckiej1. Paweł Stańczak2. Magdalena Fedek3. Ostrowska Hanna4. Jolanta Janus5. Józef Pęcak6. Maria Szaflik7. Barbara Stańczak Dokumenty do pobrania: [...]

Popielewo (2024-2029)

SołtysAgnieszka PrzeorCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Marlena Radziszewska2. Maciej Saicki3. Iwona Pogorzelska4. Dawid Przeor5. Wiesław Słodkowski6. Karol PrzeorDokumenty do pobrania: [...]

Witoldowo (2024-2029)

SołtysWioletta WiniarczykCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Mariusz Należny2. Maciej Barnaś3. Wioletta Jaskot4. Paulina Stiepanowa -Juengst5. Wioletta WiniarczykDokumenty do pobrania: [...]

Byszewo (2024-2029)

SołtysKrzysztof SwierblewskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Dominika Stremlau2. Judyta Debner3. Natalia Urbańska4. Adrian Błoch5. Piotr Doliński6. Ewelina Skawińska7. Krzysztof SwierblewskiDokumenty do pobrania: [...]

Sitowiec (2024-2029)

SołtysStanisław DąbrowskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Ireneusz Karnowski2. Jarosław Rokita3. Lech Koniszewski4. Mieczysław Stypczyński5. Stanisław DąbrowskiDokumenty do pobrania: [...]

Łąsko Wielkie (2024-2029)

SołtysEwa KowalCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Katarzyna Lubiewska2. Piotr Najdowski3. Anna Odjas4. Karolina Dziedzic 5. Adam Dziedzic6. Longina Popa7. Ewa KowalDokumenty do pobrania: [...]

Łąsko Małe (2024-2029)

SołtysMonika MellerCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Zofia Lorenc 2. Zbigniew Fabiszak3. Jolanta Kosiak 4. Edyta Stusik 5. Joanna Sabiniarz 6. Kamila Orzeł 7. Monika MellerDokumenty do pobrania: [...]

Gościeradz (2024-2029)

SołtysDorota GośCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Norbert Niemielewski2. Sławomir Ostaj3. Włodzimierz Kulczyk 4. Regina Zaworska-Kulczyk5. Grzegorz Górski 6. Sebastian Piotrowski7. Dorota GośDokumenty do pobrania: [...]

Salno (2024-2029)

SołtysMonika GackowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej 1. Grażyna Wojtalewicz2. Michalina Budhierejt3. Monika Najdowska4. Łukasz Żydowicz 5. Michał Ściesiński 6. Maciej  Ściesiński7. Monika GackowskaDokumenty do pobrania: [...]

Huta (2024-2029)

SołtysGrzegorz KornetCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Mariusz Jaworski2. Anna Sobczak3. Paulina Pyszka4. Dorota Głowacka5. Oktawia Kornet 6. Grzegorz KornetDokumenty do pobrania: [...]

Wilcze (2024-2029)

SołtysMonika KozikowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Maciej Słomka2. Bartosz Makowski3. Joanna Szuba4. Bogusław Guziński5. Teresa Hartwich-Łukaszewska6. Michał Rutkowski7. Monika KozikowskaDokumenty do pobrania: [...]

Tryszczyn (2024-2029)

SołtysPaweł PyrzCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Tomasz Gordon2. Rafał Bruścikowski3. Waldemar Szufrajda4. Kazimierz Sikora5. Jacek Janik6. Andrzej Kurczewski7. Paweł PyrzDokumenty do pobrania: [...]

Gogolinek (2024-2029)

SołtysKarolina ŚwietlikCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Andrzej Lasota2. Stanisław Nowak3. Paweł Redman4. Daria Gonciarz5. Aneta Klabacha6. Karolina ŚwietlikDokumenty do pobrania: [...]

Wiskitno (2024-2029)

SołtysAgata CimochowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Dariusz Grochowski 2. Dariusz Czymek3. Grażyna Mizdalska4. Małgorzata Lazarek5. Angelika Muzolf 6. Janina Szalla7. Agata CimochowskaDokumenty do pobrania: [...]

Wierzchucin Królewski (2024-2029)

SołtysPiotr SzrajdaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Radosław Nawrocki2. Mirosław Partatus3. Katarzyna Szymnowska4. Aleksandra Olszewska 5. Damian Dębecki6. Malina Wiąckiewicz7. Piotr SzrajdaDokumenty do pobrania: [...]

Stary Jasiniec (2024-2029)

SołtysKarolina KlonowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Joanna Adamska 2. Jadwiga Kolano 3. Stanisław Kortas 4. Łukasz Szkarapata 5. Bartosz Michałek6. Jerzy Mulzahn 7. Karolina Klonowska Dokumenty do pobrania: [...]

Skarbiewo (2024-2029)

SołtysWiesław Nitka Członkowie Rady Sołeckiej1. Marcin Radtke2. Magdalena Bargieł3. Krzysztofa Bargieł4. Maciej Wardyn 5. Joanna Wardyn6. Edyta Karaś7. Wiesław Nitka Dokumenty do pobrania: [...]

Nowy Dwór (2024-2029)

Sołtys Szymon RomanowskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Czesława Olejnik2. Wojciech Skoczek3. Andrzej Lemański4. Mariola Karpińska5. Leszek Olszowy6. Anna JanuszewskaDokumenty do pobrania: [...]

Bytkowice (2024-2029)

SołtysWaldemar MałaczyńskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Mateusz Mitkowski2. Michał Ptasznik 3. Dariusz Herba 4. Maciej Huczyński 5. Tomasz Ptasznik 6. Daniel Herba 7. Waldemar MałaczyńskiDokumenty do pobrania: [...]

Stary Dwór (2024-2029)

Sołtys Waldemar SienkiewiczCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Marian Bociek 2. Iwona Stępień 3. Adrian Kubin 4. Wojciech Dybiona 5. Grażyna Kopczyńska 6. Marian Zabłocki 7. Waldemar Sienkiewicz Dokumenty do pobrania: [...]

Glinki (2024-2029)

SołtysEwa SemrauCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Kamil Szumiński2. Remigiusz Domachowski3. Arleta Wodrowska4. Mariusz Lange5. Agnieszka Nawrocka6. Ewa Semrau Dokumenty do pobrania: [...]

Więzowno (2024-2029)

SołtysTeresa KłodzińskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Sławomir Bartyś2. Magdalena Zagozdon3. Ireneusz Walczyk4. Patryk Bociek 5. Joanna Kłodzińska6. Joanna Zagozdon7. Teresa Kłodzińska Dokumenty do pobrania: [...]

Samociążek (2024-2029)

SołtysAdam BronaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Patrycja Szymnowska  2. Dorota Stankiewicz  3. Żaneta Zenel  4. Sylwia Tomaszewska  5. Danuta Neuman  6. Mirosław Mitera  7. Adam BronaDokumenty do pobrania: [...]

Morzewiec (2024-2029)

SołtysDorota ObłójCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Kamil Wysokiński2. Andrzej Sieracki3. Piotr Ciężniakowski4. Andrzej Sieracki5. Monika Krupińska6. Artur Senski7. Dorota Obłój  Dokumenty do pobrania: [...]

Okole (2024-2029)

SołtysBeata GłowackaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Agnieszka Górzyńska 2. Jarosław Głowacki 3. Paulina Radtke 4. Anna Andrzejewska - Kląder 5. Magdalena Frelke 6. Mateusz Baumgart 7. Beata GłowackaDokumenty do pobrania: [...]

Nowy Jasiniec (2024-2029)

SołtysEmilia SzczepańskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Wojciech Sękowski 2. Małgorzata Pryłowska 3. Mariusz Nitka 4. Piotr Maziarczyk5. Piotr Domachowski6. Bożena Krukurka7. Emilia SzczepańskaDokumenty do pobrania: [...]

metryczka