Sołectwa (2019-2024)

Mąkowarsko (2019-2024)

Sołtys Ewa SiekierskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Mariola Manys2. Jerzy Szumiński3. Zygmunt Schwarc4. Leszek Słupikowski5. Janusz Kociński6. Andrzej Krüger7. Ewa SiekierskaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Dziedzinek (2019-2024)

SołtysJan ZamoraCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Stanisław Krasulak2. Marek Krzysiak3. Piotr Kaczyński4. Justyna Januszewska-Jędras5. Jan Kaczyński6. Jan ZamoraPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Lucim (2019-2024)

SołtysCzesław JanuszewskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Grzegorz Winowiecki2. Wojciech Orliński3. Sylwester Polasik4. Sławomir Raddatz5. Czesław Topoliński6. Wiesława Latos7. Czesław JanuszewskiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Buszkowo (2019-2024)

SołtysWojciech RadgowskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Justyna Rakowska2. Wioleta Jastrzębska 3. Barbara Bloch4. Marcin Fabiszak5. Józef Helmin6. Andrzej Szmelter7. Wojciech RadgowskiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Gogolin (2019-2024)

SołtysRafał HoldCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Barbara Bąbka2. Józef Słysz3. Dariusz Więckowski4. Daria Błażejewska5. Monika Wolna6. Rafał HoldPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Byszewo (2019-2024)

SołtysKrzysztof SwierblewskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Ireneusz Wierzchucki2. Agnieszka Pryła3. Maciej Sawicki4. Angelika Stachowska5. Krzysztof SwierblewskiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Wtelno (2019-2024)

Sołtys Krzysztof HolkaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Tadeusz Mikołajczak2. Michał Michałek3. Dariusz Walo4. Marek Socha5. Michał Wojnar6. Miłosz Zieliński7. Krzysztof HolkaPrzewodniczący Rady SołeckiejTadeusz Mikołajczak [...]

Sitowiec (2019-2024)

SołtysStanisław DąbrowskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1.Ireneusz Karnowski2. Jarosław Rokita3. Lech Koniszewski4. Mieczysław Stypczyński5. Stanisław DąbrowskiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Wilcze (2019-2024)

SołtysBogusław GuzińskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Bartosz Makowski2. Agnieszka Łysek3. Joanna Szuba4. Maciej Słomka5. Marian Wronkowski6. Teresa Hartwich-Łukaszewska7. Bogusław GuzińskiPrzewodniczący Rady SołeckiejMaciej Słomka [...]

Łąsko Małe (2019-2024)

SołtysDariusz FabiszakCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Kamil Brycki2. Kamila Brycka3. Beata Prus-Fabiszak4. Monika Meller5. Dariusz FabiszakPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Osiek (2019-2024)

SołtysAleksandra PółgęsekCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Jan Klapczyński2. Dorota Zboralska3. Małgorzata Stachowicz4. Zenon Tyma5. Aleksandra PółgęsekPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Huta (2019-2024)

SołtysGrzegorz KornetCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Mariusz Jaworski2. Roman Nowicki3. Roman Birkholz4. Zbigniew Jasiek5. Grzegorz KornetPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Łąsko Wielkie (2019-2024)

SołtysHalina BociekCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Ewa Kowal2. Karolina Dziedzic3. Katarzyna Lubiewska4. Jerzy Rokita5. Jacek Karamucki6. Maria Krupa7. Halina BociekPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Wierzchucin Królewski (2019-2024)

SołtysHenryk BorowiczCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Piotr Szrajda2. Michał Partatus3. Dariusz Malicki4. Dawid Grochowski5. Katarzyna Szymnowska6. Beata Konecka7. Henryk BorowiczPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Wiskitno (2019-2024)

SołtysJanina SzallaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Agata Cimochowska2. Gabriela Gettka3. Bożena Klesińska4. Sebastian Kochański5. Grażyna Mizdalska6. Ewa Szymańska7. Janina SzallaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Popielewo (2019-2024)

SołtysKarol PrzeorCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Marlena Radziszewska2. Janusz Bąkowski3. Ryszard Wójcik4. Arkadiusz Belter5. Karol PrzeorPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Krąpiewo (2019-2024)

SołtysBarbara Stańczak Przewodniczący Rady Sołeckiej1. Jolanta Janus2. Maria Szaflik3. Renata Szwajkowska4. Ewa Ziętak5. Hanna Ostroweka6. Barbara StańczakPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Salno (2019-2024)

SołtysMonika GackowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Teresa Spychalska2. Michał Jeszke3. Ryszard Łukasik4. Alojzy Socha5. Michał Ściesiński6. Monika GackowskaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Bytkowice (2019-2024)

SołtysWaldemar MałaczyńskiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Czesław Lasota 2. Dariusz Herba3. Jędrzej Muchowski4. Stanisław Adamiec 5. Małgorzata Herba6. Daniel Herba7. Waldemar MałaczyńskiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Witoldowo (2019-2024)

SołtysArtur KoperCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Damian Kołodziejczak2. Łukasz Szala3. Agnieszka Kulczyk4. Roman Kaczmarek5. Wioletta Winiarczyk6. Jadwiga Zamiatała7. Artur KoperPrzewodniczący Rady SołeckiejDamian Kołodziejczak [...]

Gogolinek (2019-2024)

SołtysJanusz SkotnickiCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Józef Nowak2. Andrzej Lasota3. Anna Mojzesowicz4. Karolina Świetlik5. Stanisław Nowak6. Elżbieta Skotnicka7. Janusz SkotnickiPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Stary Dwór (2019-2024)

SołtysWaldemar SienkiewiczCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Marian Bociek2. Wojciech Dybiona3. Tomasz Rado4. Maria Litwinowicz5. Jagoda Lasota6. Marcin Zabłocki7. Waldemar SienkiewiczPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Więzowno (2019-2024)

SołtysMałgorzata CimochowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Magdalena Zagozdon2. Sławomir Bartyś3. Teresa Kłodzińska4. Feliks Kowalczyk5. Marek Kozioł6. Ireneusz Kępa7. Małgorzata CimochowskaPrzewodniczący Rady SołeckiejMarek Kozioł [...]

Tryszczyn (2019-2024)

SołtysKatarzyna Szulta-RomaniukCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Tomasz Marć2. Andrzej Kurczewski3. Barbara Zalewicz4. Robert Duda5. Sebastian Kulisiewicz6. Katarzyna Szulta-RomaniukPrzewodniczący Rady SołeckiejTomasz Marć [...]

Morzewiec (2019-2024)

SołtysDorota ObłójCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Bogusław Głodzik2. Jan Sikora3. Tomasz Kowalski4. Andrzej Sieracki5. Andrzej Niemczewski6. Dorota ObłójPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Gościeradz (2019-2024)

SołtysDorota GośCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Edward Lis2. Sławomir Ostaj3. Sławomir Zaorski4. Roman Górski 5. Iwona Świetlik6. Włodzimierz Kulczyk7. Dorota GośPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Okole (2019-2024)

Sołtys Beata Głowacka Członkowie Rady Sołeckiej1. Jacek Ziółkowski 2. Adam Czyż 3. Bogusława Ufnal4. Janusz Pięta5. Jarosław Głowacki6. Beata Formela7. Beata GłowackaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Samociążek (2019-2024)

SołtysAdam BronaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Katarzyna Sandomierz2. Paulina Gogolińska3. Patrycja Szymnowska4. Sylwia Neumann5. Wioletta Klajbor6. Mirosław Mitera7. Adam BronaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Stary Jasiniec (2019-2024)

SołtysKarolina KlonowskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Stanisław Kortas2. Jadwiga Kolano3. Ryszard Radecki4. Tadeusz Nowicki5. Joanna Adamska 6. Andrzej Kolano7. Karolina KlonowskaPrzewodniczący Rady SołeckiejStanisław Kortas [...]

Nowy Jasiniec (2019-2024)

SołtysEmilia SzczepańskaCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Małgorzata Pryłowska2. Grażyna Maziarczyk3. Wojciech Sękowski4. Bożena Krukurka5. Mariusz Nitka6. Małgorzata Matuszewska7. Emilia SzczepańskaPrzewodniczący Rady SołeckiejWojciech [...]

Glinki (2019-2024)

SołtysEwa SemrauCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Piotr Domachowski2. Benedykt Lange3. Zofia Gill4. Arleta Wadrowska5. Wojciech Szarkowski6. Ewa SemrauPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Skarbiewo (2019-2024)

SołtysWiesław Nitka Członkowie Rady Sołeckiej1. Marcin Radtke2. Magdalena Bargieł3. Krzysztof Bargieł4. Maciej Wardyn 5. Paweł Hamera6. Wiesław NitkaPrzewodniczący Rady Sołeckiej [...]

Nowy Dwór (2019-2024)

Sołtys Leszek OlszowyCzłonkowie Rady Sołeckiej1. Teresa Kempiak2. Andrzej Lemański3. Mirosław Zmudziejewski4. Mariola Karpińska5. Arleta Krywiel6. Anna Dolatowska7. Leszek OlszowyPrzewodniczący Rady SołeckiejTeresa Kempiak [...]

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij