Sołectwa (2015-2019)

Osiedlowy Komitet Samorządu Mieszkańców Nr 5

Rada Osiedla: Przewodniczący Rady Osiedla: Jabłońska Elżbieta Członkowie Rady Osiedla: Piekarz HalinaSzyszka AleksandraWieczorkowska KamilaKrólak Łucjan Błoch MagdaDąbek Urszula Jabłońska Elżbieta Kozański Andrzej [...]

Osiedlowy Komitet Samorządu Mieszkańców Nr 3

Rada Osiedla:Przewodniczący Rady Osiedla:Baumgart  DagmaraCzłonkowie Rady Osiedla:Lustig JarosławBaumgart  DagmaraRistau Aleksandra Chrzanowski Ryszard Oszuścik Robert Zakrzewski Robert Mikołajewski  Patryk Maciejewski Maciej [...]

Osiedlowy Komitet Samorządu Mieszkańców Nr 1

Rada Osiedla:Przewodniczący Rady Osiedla:Busse ZdzisławCzłonkowie Rady Osiedla:Gibaszek Zbigniew Grzeliński LeszekSzałkowska Zofia Podobieński Witold Born Marek Welter TeresaBusse ZdzisławŻychska EwaKolet Renata Kolasa Krzysztof Rzepka Dawid [...]

Osiedlowy Komitet Samorządu Mieszkańców Nr 4

Rada OsiedlaPrzewodniczący Rady Osiedla:Bogdziński Czesław Członkowie Rady Osiedla:Kruszczyński Krzysztof Wiśniewska Agnieszka Adamowicz Beata Jagodziński RyszardBazali Bogusława Kruszczyńska SaraPałka Magdalena Kolasińska Beata [...]

Osiedlowy Komitet Samorządu Mieszkańców Nr 2

Rada OsiedlaPrzewodniczący Rady Osiedla:Zarębski Feliks Członkowie Rady Osiedla:Pantkowski Henryk Sawosz JózefNadolna Genowefa Zarębski Feliks Sienicka Beata Płotka Zygmunt Szrajda Krystyna Izbaner Marian Piekarz Robert Bachurski Grzegorz [...]

Sołectwo Wierzchucin Królewski

Sołtys:Borowicz Henryk Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Malicki DariuszCzłonkowie Rady Sołeckiej:Szrajda PiotrSzymnowska Katarzyna Olszewski Włodzimierz Malicki Dariusz Szymnowski ArkadiuszPartatus Mirosław Borowicz Henryk [...]

Sołectwo Wtelno

Sołtys:Holka Krzysztof Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Łabęcki BogdanCzłonkowie Rady Sołeckiej:Łabęcki Bogdan Klimkiewicz WojciechMikołajczak TadeuszDuks Kazimierz Sądej Wiesław Brykcy Karolina Holka Krzysztof Dokumenty [...]

Sołectwo Witoldowo

Sołtys:Koper Artur Rada Sołecka: Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kołodziejczak Damian Członkowie Rady Sołeckiej:Kaczmarek RomanKołodziejczak DamianZamiatała JadwigaWiniarczyk WiolettaKoper ArturDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Wiskitno

Sołtys:Szalla Janina Rada Sołecka: Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kochański Sebastian Członkowie Rady Sołeckiej:Szymańska EwaGettka GabrielaMizdalska GrażynaCimochowska Agata Klesińska BożenaKochański Sebastian Szalla JaninaDokumenty [...]

Sołectwo Wilcze

Sołtys:Guziński Bogusław Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Marszelski SławomirCzłonkowie Rady Sołeckiej:Szymański KazimierzMarszelski SławomirRęba Tomasz Makowski BartoszGuziński Bogusław Dokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Więzowno

Sołtys:Kowalczyk FeliksRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kociński WłodzimierzCzłonkowie Rady Sołeckiej:Kociński Włodzimierz Zagozdon TomaszŻakowska Magdalena Zagozdon Halina Kolitt Andrzej Kowalczyk FeliksDokumenty do [...]

Sołectwo Tryszczyn

Sołtys:Szulta - Romaniuk Katarzyna Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Członkowie Rady Sołeckiej: Bross Zofia Szufrajda WaldemarMarć Tomasz Zalewicz BarbaraMajewski Szymon Sikora Kazimierz Szulta - Romaniuk Katarzyna Dokumenty do [...]

Sołectwo Stary Jasiniec

Sołtys:Klonowska KarolinaRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kortas StanisławCzłonkowie Rady Sołeckiej:Radecki RyszardKolano Jadwiga Kortas Stanisław Włoch Bożena Partyka Justyna Nowicki Tadeusz Klonowska KarolinaDokumenty [...]

Sołectwo Skarbiewo

Sołtys:Wardyn MarianRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Lewandowska MonikaCzłonkowie Rady Sołeckiej: Wilczyński MarcinRadtke MarcinLewandowska Monika Bargieł MagdalenaWardyn Maciej Wardyn MarianDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Stary Dwór

Rada Sołecka: Sołtys:Sienkiewicz WaldemarPrzewodnicząca Rady SołeckiejBociek MarianCzłonkowie Rady Sołeckiej: Bociek MarianZadrożny Szymon Dybiona Wojciech Rado Stefan Gordon Andrzej Zabłocki MarcinSienkiewicz WaldemarDokumenty do [...]

Sołectwo Sitowiec

Sołtys:Dąbrowski StanisławRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Rokita JarosławCzłonkowie Rady Sołeckiej:Rokita JarosławSłomka DanutaKoniszewski LechKarnowski IreneuszDąbrowski StanisławDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Samociążek

Sołtys:Stankiewicz EdytaRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kocent Juliusz Członkowie Rady Sołeckiej:Repka Sławomir Kocent Juliusz Plak Zyta Kłodziński Marcin Cios IlonaMitera Piotr Stankiewicz EdytaDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Salno

Sołtys: Łukasik RyszardRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Król - Szczepińska AnnaCzłonkowie Rady Sołeckiej:Wenderlich Agnieszka Ściesiński Michał Łukasik Tomasz Król - Szczepińska Anna Szczepiński Łukasz Socha Alojzy [...]

Sołectwo Popielewo

Sołtys:Przeor KarolRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kot BarbaraCzłonkowie Rady Sołeckiej:Pogorzelska Iwona  Radziszewski RafałKot BarbaraSłodkowski Tomasz Przeor KarolDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Osiek

Sołtys:Półgęsek AleksandraRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Klapczyński JanCzłonkowie Rady Sołeckiej:Klapczyński Jan Zboralska Dorota Tyma Zenon Stachowicz Małgorzata Półgęsek Aleksandra Dokumenty do pobrani [...]

Sołectwo Okole

Sołtys:Heise Barbara Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Pałka AndrzejCzłonkowie Rady Sołeckiej:Pałka AndrzejPięta JanuszAndrzejewska AnnaKępa Ewa Spanidis Elżbieta Ufnal Bogusława Heise Barbara Dokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Nowy Jasiniec

Sołtys:Szczepańska Emilia Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Lach Józef Członkowie Rady Sołeckiej:Krukurka BożenaKamińska Małgorzata Lach Józef Matuszewska MałgorzataNitka MariuszSękowski Wojciech Szczepańska Emilia [...]

Sołectwo Nowy Dwór

Sołtys: Olszowy LeszekRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Nitka MarekCzłonkowie Rady Sołeckiej: Dolatowska AnnaKempiak Teresa Kempiak Wojciech Nitka Marek Lemański AndrzejBargieł Arkadiusz Olszowy LeszekDokumenty do pobrani [...]

Sołectwo Morzewiec

Sołtys:Sikora JanRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej: Niemczewski Andrzej Członkowie Rady Sołeckiej:Głodzik Bogusław Obłój Dorota Sieracki Andrzej Niemczewski Andrzej Krutul KatarzynaKowalski Tomasz Sikora JanDokumenty do pobr [...]

Sołectwo Mąkowarsko

Sołtys:Siekierska EwaRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Muzioł MaciejCzłonkowie Rady Sołeckiej: Muzioł MaciejSchwarc ZygmuntKruger AndrzejKęskrawiec Stanisław Borkowski HenrykCyckowski Robert Siekierska EwaDokumenty do pobran [...]

Sołectwo Lucim

Sołtys:Januszewski CzesławRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Winowiecki GrzegorzCzłonkowie Rady Sołeckiej:Winowiecki GrzegorzOrliński WojciechPolasik SylwesterTopoliński Czesław Raddatz SławomirCyckowski Karol Januszewski [...]

Sołectwo Łąsko Wielkie

Sołtys:Bociek HalinaRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Lubiewska KatarzynaCzłonkowie Rady Sołeckiej:Lubiewska KatarzynaMróz BeataKaramucki Jacek Rokita JerzyKowal Ewa Zabłocki Piotr Bociek HalinaDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Łąsko Małe

Sołtys:Lorenc Zofia Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Mazanek MilenaCzłonkowie Rady Sołeckiej: Mazanek MilenaSabiniarz Agnieszka Fabiszak Urszula Sabiniarz RafałLorenc Zofia Dokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Krąpiewo

Sołtys:Stańczak BarbaraRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Ziętak EwaCzłonkowie Rady Sołeckiej:Ziętak EwaSzaflik MariaPęcak JózefSzwajkowska Renata Ostrowska Hanna Stańczak BarbaraDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Huta

Sołtys:Kornet GrzegorzRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Jaworski MariuszCzłonkowie Rady Sołeckiej:Jaworski MariuszNowicki RomanBirkholz RomanJasiek Zbigniew Kornet GrzegorzDokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Gościeradz

Sołtys:Kozikowski JanuszRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Kulczyk Włodzimierz Członkowie Rady Sołeckiej:Dzikowski Mariusz Goś Tomasz Górski Roman Januszewski Ignacy Kulczyk Włodzimierz Wilczarski WiesławKozikowski JanuszDokumenty [...]

Sołectwo Gogolinek

Sołtys:Skotnicki JanuszRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Nowak JózefCzłonkowie Rady Sołeckiej:Mojzesowicz ElżbietaLasota AndrzejNowak JózefŻakowski TomaszNowak StanisławSkotnicka Elżbieta Skotnicki JanuszDokumenty do [...]

Sołectwo Gogolin

Sołtys:Bąbka BarbaraRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Słysz Józef Członkowie Rady Sołeckiej:Słysz Józef Bąbka BarbaraWięckowski Dariusz Hold RafałKrężel Jacek Oślizło Wiesław Dokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Glinki

Sołtys:Semrau EwaRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Domachowski PiotrCzłonkowie Rady Sołeckiej:Domachowski Piotr Lange Benedykt Gill Zofia Jasiakiewicz WojciechWodrowska Arleta Pilarska Łucja Semrau EwaDokumenty do pobrani [...]

Sołectwo Dziedzinek

Sołtys:Zamora JanRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Januszewska - Jędras Justyna Członkowie Rady Sołeckiej:Krasulak StanisławJanuszewska - Jędras Justyna Weyna LesławaKaczyński Jan Kląder Marta Adrych Franciszek Zamora [...]

Sołectwo Bytkowice

Sołtys: Małaczyński Waldemar Rada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Lasota CzesławCzłonkowie Rady Sołeckiej: Lasota Czesław Muchowski JędrzejPtasznik LidiaHerba Dariusz Herba Małgorzata Adamiec StanisławMałaczyński Waldemar [...]

Sołectwo Byszewo

Sołtys:Steinke RyszardRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej:Świerblewski KrzysztofCzłonkowie Rady Sołeckiej:Sawicki AdamSteinke EwaŚwierblewski KrzysztofSawicki StanisławSteinke Ryszard Dokumenty do pobrania: [...]

Sołectwo Buszkowo

Sołtys: Radgowski WojciechRada Sołecka:Przewodniczący Rady Sołeckiej: Bloch BarbaraCzłonkowie Rady Sołeckiej: Jastrzębska Urszula Rakowska Justyna Bloch Barbara Fabiszak Marcin Szmelter AndrzejJastrzębska Wioleta Radgowski [...]

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij