Powołanie komisji ds. oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym – huragan na terenie Gminy Koronowo.

KOMUNIKAT BURMISTRZA KORONOWA

   Powołanie komisji  ds. oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym – huragan na terenie Gminy Koronowo.
W nocy z 1 na 2 sierpnia 2017 roku nad naszym regionem przeszedł gwałtowny front atmosferyczny. W wielu miejscach wiatr powalił drzewa oraz spowodował straty w gospodarstwach rolnych.

   W związku z powyższym informujemy, że został złożony wniosek o powołanie komisji do spraw oszacowania strat w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej związanych z wystąpieniem HURAGANU na terenie naszej gminy.

   Na wniosek producenta rolnego komisja ds. oszacowania zakresu i wysokości szkód spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym będzie dokonywała lustracji w  gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej.

   Rolnicy, u których w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej wystąpiły straty w środkach trwałych (budynki służące do produkcji rolnej i uprawy trwałe) mogą składać wnioski o ich oszacowanie.

Druk wniosku jest dostępny w Urzędzie Miejskim w Koronowie - pokój nr 4 oraz do pobrania poniżej

Dokument należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Koronowie w pokoju nr 4.

Termin składania wniosku upływa w nieprzekraczalnym terminie 21 sierpnia 2017 roku (poniedziałek).metryczka


Wytworzył: Marta Kruszyńska (10 sierpnia 2017)
Opublikował: Mariusz Frelke (10 sierpnia 2017, 08:42:57)
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Koronowie

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 716